Spyder

Značka Spyder vznikla díky svému zakladateli Davidu Jacobsovi, rodákovi z kanadského Montrealu a již od útlého věku nadšeného lyžaře. Ten se v pouhých jednadvaceti letech stal vítězem prestižní soutěže Quebec Kandahar a od roku 1957 do roku 1961 byl členem kanadského národního lyžařského týmu. V následujících letech nadále svými aktivitami přispíval k lyžařskému sportu na mezinárodní úrovni a protože sám byl špičkovým sportovcem, věděl, že výkon závisí i na kvalitě sportovního vybavení.

V roce 1978 proto Jacobs založil vlastní firmu a začal s výrobou a prodejem lyžařského oblečení, které se řídilo filosofií "závodníci pro závodění". Mezi prvními nabízenými modely byly dnes již legendární modré lyžařské kalhoty se žlutými vycpávkami sahajícími od kolen až k bokům. Mezi závodníky začaly být tyto kalhoty pro podobnost designu s pavoučí nohou nazývány "spider" a to dalo vzniknout názvu firmy. Jacobs pouze mírně pozměnil název na jedinečné Spyder a přidal k tomu velké výrazné logo ve tvaru černé vdovy.

Během téměř třiceti let své existence se firma Spyder soustředila na každý jednotlivý detail již tak technicky vyspělého lyžařského oblečení, které vyráběla, a neúnavně pátrá po specifických prvcích, které dělají každou soutěžní disciplínu neopakovatelnou. Známá je začleňováním technicky vyspělých vláken, módním vzhledem oblečení a skvělou funkčností, neboť firma se proslavila svou téměř posedlostí udržovat sportovce v suchu, teple a pohodlí. Oblečení nepatří mezi nejlevnější, můžete mít ale jistotu, že budete oblečeni v tom nejlepším, co v současné době trh nabízí.

Značka Spyder oblékne celou vaší rodinu a vy si můžete užít zimních radovánek na svazích delší čas. A to díky kvalitě zimního oblečení, pěkně v suchu a teple.  

Řadit dle:
předchozí123...18
předchozí123...18
Filtry

Ostatní

Cena

-
0 ks
Košík: 0
0 ks