VRÁCENÍ ZBOŽÍ

   Zboží zakoupené na e-shopu můžete do 14 dnů od doručení vrátit bez udání důvodu.
   Zboží, které vracíte, musí být nepoškozené a neopotřebené, v původním neponičeném obalu a s visačkou.
   Do balíčku nezapomeňte vložit formulář pro vrácení zboží a kopii faktury. Jakmile zboží převezmeme, budou vám vráceny finanční prostředky.

 

  MOŽNOSTI VRÁCENÍ ZBOŽÍ

   1) Vrácení zboží z e-shopové objednávky na provozovně

   Na provozovně peníze nevracíme. Vrácené zboží si od Vás převezmeme a naše zákaznická podpora Vás bude v pracovní den ihned kontaktovat o dalším postupu ohledně vrácení peněz.

   2) Vrácení zboží z e-shopové objednávky přepravcem

   Vyplňte formulář pro vrácení a nepoužité zboží v původním stavu nám pošlete zpět na adresu provozovny, která je uvedená na faktuře. (volba dopravce je na vás)

   Pokud objednávka přišla v několika zásilkách z různých prodejen, je možné ji vrátit v jednom balíčku zpět jen na jednu z provozoven uvedených na faktuře.

 

  FORMULÁŘ   

  Formulář pro vrácení zboží najdete ZDE>>

  Seznam prodejen a jejich kontakty naleznete ZDE>>

 

   VÝMĚNA ZBOŽÍ

   Klasickou výměnu zboží z e-shopové objednávky neprovádíme. Pokud chcete zboží v jiné velikosti, barvě, tak ho jednoduše vraťte a objednejte si ho znovu.
   Urychlíte tím doručení objednávky a předejdete možnosti, že Vámi požadované bude zboží vyprodáno.

   Výměna zboží z e-shopové objednávky na prodejně je možná pouze pokud se jedná o výměnu jiné velikosti stejného produktu a je na dané prodejně dostupná.
   V jiném případě Vám budou po převzetí zboží, peníze vráceny na váš bankovní účet a nově vybrané zboží uhradíte na prodejně.

 

   Pokud si nevíte rady, prosím kontaktujte na telefoním čísle 731 655 330.  Rádi Vám poradíme a vše vyřešíme k vzájemné spokojenosti. 

   Přeposílání zboží na jiné prodejny není z logistických důvodu možné. Děkujeme za pochopení

 

V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. 

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí.

Je dobré vědět

 Zboží vracejte v originálním balení a s originálními visačkami,  ikdyž se samozřejmě při vyzkoušení může stát, že visačka odpadne, tak ji prosím pošlete spolu s oblečením! Nepoužívejte originální krabici od bot jako tu přepravní, v takovém případě Vám zboží bude zasláno zpět jako poškozené. DAVID Sport Harrachov s.r.o. právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Zboží si můžete vyzkoušet
Nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Zboží může být vyzkoušeno, nikoliv používáno a nošeno! Pokud zboží příjde zpět a bude jevit známky použití, bude Vám zasláno zpět na Vaše náklady.

Dodržení 14denní lhůty

Pro dodržení lhůty je rozhodující, kdy je odstoupení od smlouvy odesláno. Lhůta pro odstoupení se tak považuje za zachovanou, pokud spotřebitel v jejím průběhu odešle podnikateli oznámení, že od smlouvy odstupuje.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

V co nejkratším termínu od zaslání tohoto odstoupení je potřeba, abyste nám předali zakoupené zboží. V tomto případě nevzniká právo na proplacení nezbytných nákladů spojených s přepravou zboží k prodávajícímu.

Jaké dokumenty přiložit?

Ke vrácenému zboží přiložte formulář pro vrácení zboží a kopii faktury. Formulář není potřeba tisknout, stačí jej zaslat na emailovou adresu info@davidsport.cz 

Jaké zboží nelze vrátit vůbec?

Ze zákona spotřebitel nemůže odstoupit zejména od smlouvy:

Výjimkou jsou případy, kdy je odstoupení od smlouvy výslovně ujednáno.

Stručný přehled na závěr

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené