Garance doručení dárků a povánoční výměna info ZDE

Můj účet

Náš Benefit club 

A) Jste našim zákazníkem, který nakupuje v kamenných prodejnách, má naši zákaznickou kartu a chce čerpat slevy i online. 

V tomto případě není potřeba se znovu registrovat na e-shopu, stačí si ji propojit pouze pomocí jednorázového kódu uvedeného na kartě a budete čerpat stejné slevy. Postup je následující:

Zde vložíte kód do kolonky "zákaznická karta" a na email, který jste uvedl/a do formuláře na prodejně Vám bude odeslané zapomenuté heslo, které si nastavíme a při dalším nákupu, už se stačí pouze přihlásit pomocí emailu a vámi zvoleného hesla. Zákaznickou kartu již k dalšímu přihlášení nebudete potřebovat. 

B) Chcete se stát našim zákazníkem a čerpat slevy benefit klubu.

Stačí se zaregistrovat zde a slevy můžete využívat i v naších kamenných prodejnách, stačí říct pouze jméno. 

Jak funguje náš benefit klub:

Každý zákazník, který se sám na pokladně přihlásí o registraci do našeho programu, dostane na 1.nákup slevu 7% na nezlevněné zboží a to v obchodě David Sport Harrachov, SPORTALM STORE Špindlerův Mlýn, SPORTALM SHOP Pec pod Sněžkou, Sportalm Praha.

To stejné platí pro registrované zákazníky na e-shopu.

Pro další nákupy platí: 

Co byste měli vědět: 

Tento slevový program jsme vytvořili pro naše věrné zákazníky, kteří jsou spokojeni s našim servisem na všech našich prodejnách a proto bychom rádi upozornili, aby respektovali naše pravidla v benefit clubu. V případě obcházení našich pravidel nebude zákazníkovi poskytnuta žádná sleva. Tato karta je nepřenosná a lze ji využívat pouze v úzkém rodinném kruhu.

Děkujeme za pochopení. 

Další podmínky a pravidla:

Slevy pro držitelé karet platí v prodejně David Sport Harrachov, SPORTALM STORE Špindlerův Mlýn, Sportalm shop Pec pod Sněžkou a Sportalm Praha . Na zlevněné zboží již není možné uplatnit další slevu vyplývající ze zákaznické karty. Majitel karty může též uplatnit slevu 20% na půjčovnu + veškerý lyžařský servis(broušení, lepení hole, montáže a jiný drobný servis.) Dále má zákazník 40% slevu na letní servis lyží a to v období od 1.5. do 1.10.

Firma David Sport s.r.o. si též vyhrazuje možnost změny pravidel celého systému.

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, (i) uděluji tímto dobrovolně a na dobu neurčitou souhlas k tomu, aby společnost David Sport Harrachov s.r.o. shromažďovala mé osobní údaje vyplněné v přijímací kartě, aby David Sport Harrachov s.r.o. nebo jiný zpracovatel pověřený david sportem Harrachov s.r.o. zpracoval mé osobní údaje, to vše za účelem nabízení výrobků a služeb, a (i) dále prohlašuji, že jsem byl informován/a o svém právu přístupu k osobním údajům a na opravu mých osobních údajů. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat. Sdělením své elektronické pošty (mail) a telefonního čísla dává majitel Zákaznické karty společnosti David Sport Harrachov s.r.o. souhlas s tím, že jejich prostřednictvím budou zákazníkovi zasílány obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. o některých nových službách či jiných informačních sdělení společnosti David Sport Harrachov s.r.o. Společnost david Sport Harrachov se dále zavazuje, že osobní údaje členů klubu budou zpracovány pro potřeby této společnosti, a to zaměstnanci společnosti, nebo jejími smluvními partnery a nebudou zpřístupněny žádné další osobě. Právo majitele Zákaznické karty k jeho osobním údajům jsou zaručeny.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené