Benefit Club

Nejen pro naše věrné a stálé zákazníky jsme připravili věrnostní balíček.

Každý zákazník, který nakoupí v obchodě David Sport Harrachov, SPORTALM STORE Špindlerův Mlýn, SPORTALM SHOP Pec pod Sněžkou, Sportalm Praha nebo při registraci na našem e-shopu má nárok na slevu 5 % na nezlevněné zakoupené zboží či služby s tím spojené. Dále jsou držitelé věrnostních karet přednostně informováni o nových kolekcích a také o započatých slevách na vybrané zboží.

Další podmínky a pravidla:

Slevy pro držitelé karet platí v prodejně David Sport Harrachov, SPORTALM STORE Špindlerův Mlýn, Sportalm shop Pec pod Sněžkou a Sportalm Praha . Na zlevněné zboží již není možné uplatnit další slevu vyplývající ze zákaznické karty. Majitel karty může též uplatnit slevu 20% na půjčovnu + veškerý lyžařský servis(broušení, lepení hole, montáže a jiný drobný servis.) Dále má zákazník 40% slevu na letní servis lyží a to v období od 1.5. do 1.10.

Firma David Sport s.r.o. si též vyhrazuje možnost změny pravidel celého systému.

V souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, (i) uděluji tímto dobrovolně a na dobu neurčitou souhlas k tomu, aby společnost David Sport Harrachov s.r.o. shromažďovala mé osobní údaje vyplněné v přijímací kartě, aby David Sport Harrachov s.r.o. nebo jiný zpracovatel pověřený david sportem Harrachov s.r.o. zpracoval mé osobní údaje, to vše za účelem nabízení výrobků a služeb, a (i) dále prohlašuji, že jsem byl informován/a o svém právu přístupu k osobním údajům a na opravu mých osobních údajů. Souhlas je možné kdykoliv písemně odvolat. Sdělením své elektronické pošty (mail) a telefonního čísla dává majitel Zákaznické karty společnosti David Sport Harrachov s.r.o. souhlas s tím, že jejich prostřednictvím budou zákazníkovi zasílány obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb. o některých nových službách či jiných informačních sdělení společnosti David Sport Harrachov s.r.o. Společnost david Sport Harrachov se dále zavazuje, že osobní údaje členů klubu budou zpracovány pro potřeby této společnosti, a to zaměstnanci společnosti, nebo jejími smluvními partnery a nebudou zpřístupněny žádné další osobě. Právo majitele Zákaznické karty k jeho osobním údajům jsou zaručeny.

0 ks
Košík: 0
0 ks