Sněhule z kolekce Emu Australia. Model vyroben z kombinace semišové kůže, textilního materiálu a syntetického materiálu.
Parametry:
Svršek: umělá hmota, textilní materiál, semišová kůže Vnitřek: vlna Podrážka: umělá hmota
Je nositelem certifikátu Woolmark, který náleží produktům vyrobeným z přírodní čisté vlny ve firmách či továrnách, které splňují odpovídající vysoké standardy.
Vnitřek boty je vyroben z vysoce kvalitní vlny Merino (australské ovce), což vám zajístí univtř boty teplo a zároveň cirkulaci vzduchu. Water Resistant je technologie, která zvyšuje odolnost boty proti vlhkosti a stříkající vodě. Kulatá, měkká špička.
Gumová podrážka. Pohodlný vnitřek. Model se zavazováním. Délka stélky pro velikost je: 23 cm. Rozměry pro velikost: 37.
DÁRKOVÝ POUKAZ 🚗 DOPRAVA ZDARMA NAD 2 000 Kč*
Hledat: ""
Pro co nejpohodlnější používání eshopu potřebujeme váš souhlas se zpracováním souborů cookies. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím", můžete jej však také odmítnout.
Už máte účet? Přihlaste se níže.
Ještě nemáte účet? Zabere to jen pár vteřin.
Pošleme Vám do e-mailu odkaz na změnu hesla.